Get Adobe Flash player

Nově – Německé cestovní kanceláře za vámi přichází a umožňuji vám vybrat si levnou dovolenou , pobyty i nabídky last minute a letenky s možností výběru odletu z Prahy. Pro některé z nás jsou letiště v Německu daleko a nejistota z cesty na letiště třeba v Mnichově, Berlíně, či rakouské Vídni jsou pro některé z nás, včetně jazykových bariér stresující a tak dávají přednost dovolené na poslední chvíli s odlety z ČR , z Prahy, z Brna, z Ostravy , případně ještě ze slovenské Bratislavy. A mnohdy tak zaplatíte daleko vyšší cenu za zájezd last minute, než ho nabízejí naši partneři přes rychlé vyhledávání last minute a letenek německých cestovních kanceláří.

Německé cestovní  kanceláře nabízejí své zájezdy za nizší ceny i s možností s odlety z Prahy. Jednoduše si na této stránce vyberete svůj zájezd last minute s odlety z Prahy .

Tím je zajištěno, že za uvedenou cenu bude váš odlet z Prahy z Ruzyně a vy se nemusíte obávat jazykové bariéry na letišti v Německu. Navíc i zájezdy s odlety z Prahy od německých cestovek jsou včetně všech poplatků a co  při zakoupení platíte  je CENA KONEČNÁ a nebude vám účtován letištní a palivový příplatek.

Objevte cenové slevy nejen last minute dovolené s německými cestovními kancelářemi, ale i bezpočet levných letenek s odlety z Prahy a necestujte pokud jsme vás nepřesvědčili dále než jste zvyklí a to na letiště Ruzyně a leťte s německou cestovní kanceláří za vysněnou dovolenou.