Get Adobe Flash player

Nabízíme AKTUALIZOVANÝ a ucelený přehled rychlého vyhledání a objednávání online akčních, levných letenek do celého světa. Letenky můžete hledat podle jednotlivých destinací, cílového letiště, místa odletu – třeba z blízkých letišť.(Letiště v Berlíně, Drážďanech, Mnichově).
Německé cestovní kanceláře a letecké společnosti , jako jsou provozovatelé charterových letů a prodejci letenek LTU, AIRBERLIN a další, vám nabízí vždy aktuální nabídku levných letenek /charterových letenek/ . Ceny jsou již se všemi poplatky, bez dalších provizí placených nám,nebo našim partnerům… TEDY viditelné CENY za které objednáváte JSOU KONEČNÉ !
Často se vám vyplatí při koupi letenek do Thajska, do Moskvy či letenek do netradičních exotických destinací, zakoupit letenku s odletem z Německa a dopravit se na odlet z německých a rakouských letišť (Mnichov, letiště Vídeň) po vlastní ose. Nebo využít nabízených výhod, SLEV na dopravu či parkování na letišti. Doprava na letiště není problém a německými cestovními kancelářemi nabízené slevy na parkovném na letišti, či při výběru nejen tzv. Last letenek i doprava zdarma na letiště Mnichov, Berlín, vám ušetří tisíce korun.
NEBOJTE SE cestovat z Německa! A využít tak SLEV na letenky, které německé cestovní kanceláře nabízí.